Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Hakkımızda

VİZYONUMUZ

GÜVENBEY TURİZM İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

İthalat-İhracat, Turizm Danışmanlığı hizmetleri ve Gayrımenkul alanlarında, müşterilerimizi, hedeflerine ulaşmasını sağlayarak, iyi niyet, karşılıklı kar anlayışı, etik ve yasal standartlar çerçevesinde yürüterek turkiye’de örnek bir dünya şirketi olmaktır.

 

MİSYONUMUZ

GÜVENBEY TURİZM İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ olarak, saygı ve işbirliği ile başarıya ulaşmaktır.

İhracaat’ta lider olmak için oluşturduğumuz hedeflerimizi gerçekleştirerek, başarıya ulaşmaktır. Sürekli eğitimi ve gelişimi önemseyen, ticaret dostlarımız için, çalışıp onları düşünen, hedeflerine ulaşmasında danışmanlık hizmeti vererek, yol arkadaşı olarak, en kaliteli ürünü, en uygun fiata temin edip, üretim aşamasında kalite kontrol ederek, sağlam ve güzel şekilde paketleme işlemlerini tamamlayarak, ekip olarak çalışıp daha güçlü ve koordine hizmet verebilmeyi ve sinerji yaratabilmeyi hedef edinerek, müşterilerimizin gereksinimlerine hızlı ve en optimal dönüşleri yapabilmek, taleplerine çözüm üreterek performans-verimlilik-karlılık düzeylerini yükseltmek temel ilkemizdir.

 

HAKKIMIZDA

Ülkemizde üretim yapmaya devam eden saygıdeğer sanayicilerimizin çeşitli sebeplerden dolayı, iletişim, lisan eksikliği, zaman yetersizliği, tam donanımlı personel yetersizliği veya eksikliği v.b. yurtdışı bağlantılarında çektikleri zorlukları ortadan kaldırıp, ürünlerinizi en iyi pazarlayabileceğiniz yurtdışı pazarları birlikte bulmak ve bu yabancı firmalar ile aranızda temeli sağlam bir köprü görevi yaparak, veya yurtdışından direkt yada dolaylı olarak almış olduğunuz hammadde/yarı mamül veya mamülleri sizin için derinlemesine araştırarak satın alırken kazanmanızı sağlayarak dünya ekonmisine faydalı olmaktır.

 

TEMEL DEĞERLERİMİZ

En büyük değerin İNSAN olduğuna inanmak

Etik değerlere bağlı kalmak

Ekip çalışmasına inanmak

Müşteri memnuniyetini esas almak

Geleceğin bugünden görülmesi ve yaratılmasına katkıda bulunmak

Yaşamın her safhasında eğitimin önemi ve önceliğine inanmak